Dvoiposoban stan na prodaju, PETRA DRAPŠINA, 216.300€, 65m²
Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapuŠifra oglasa: 4zida-1000335Oglas ažuriran: 17.05.2026.

216.300 €
3.328 € / m2
65 m²
2,5 sobe
3. sprat
Stan,NOVI SAD,CENTAR,kv: 65.00, € 216300, ID: 1000335
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1187
- 1 lift
- Godina izgradnje: 1965.
Opis oglasa
Prodaje se komforan dvoiposoba stan na odliičnoj lokaciji, Petra Drapšina, u neposrednoj blizini Bulevara. Kompletno opremljen, bez ulaganja. Mogućnost da se zadrže trenutni zakupci. Lav 2020 nekretnine. Registarski br posrednika 1187Kontakt: Ivana 063... (prikaži broj telefona)
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Dunavski park12 min
- Park srpsko-azerbejdžanskog prijateljstva19 min
- Limanski park21 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik Svetozaru Miletiću5 min
- Matičarsko zdanje7 min
- Galerija Matice srpske2 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Privatna osnovna škola Tvrđava)6 min
- Srednja škola (Gimnazija Isidora Sekulić)5 min
- Vrtić (Predškolska ustanova Radosno detinjstvo Novi Sad)4 min
- Fakultet (Univerzitet u Novom Sadu Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja)5 min

Zdravlje
- Bolnica (Hirurška ordinacija Aesculap)6 min
- Klinika (Poliklinika Nada Diva)4 min
- Teretana (Flex Fitness Centar)4 min
Hrana i piće
- Prodavnica (Mikromarket)4 min
- Restoran (Macchiato Kuća eat & dream)4 min
- Kafana (Pivnica Brauhaus)3 min
Prevoz
- Taksi stajalište (Zeleni Eko Taxi)18 min
- Autobuska stanica (Bul. Mihajla Pupina - Pothodnik)4 min