Dvosoban stan na prodaju, Novi Sad - Centar, 250.000€, 90m²
Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapuŠifra oglasa: 4zida-1002020Oglas ažuriran: 11.05.2026.

250.000 €
2.778 € / m2
90 m²
2 sobe
3/3 sprata
Stan,NOVI SAD,CENTAR,kv: 90.00, € 250000, ID: 1002020
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
- Godina izgradnje: 2005.
Opis oglasa
NEKRETNINE NOVI SAD - ID OGLASA 1002020
STARI GRAD - KEJ, DVOSOBAN STAN, 90m2
LEVEL PROPERTY, agencija za nekretnine Vam predstavlja stan od 90 m2 u blizini Keja i Riblje pijace, Dunavskog parka jedna od najlepših i njatraženijih lokacija i svih sadržaja koji Vam pružaju sav komfor i uživanje.
Stan je dvostrano orjentisan, ima dnevnu sobu, izdvojenu trpezariju od koje lako može da bude spavaća soba, komfornu spavaću sobu, kuhinju , terasu, kupatilo , kao i hodnik iz kog se ulazi u sve prostorije. Trenutno funkcioniše kao dvosoban stan ali vrlo lako može da se preuredi u trosoban. Stan je specifičan i jedinstven na tržištu.
Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje predmetne nepokretnosti kao i svih nekretnina iz agencijske ponude, moguće je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.
Kupac je u obavezi da, u slučaju zaključenja kupoprodaje, isplati posredniku ugovorenu posredničku naknadu- agencijsku proviziju u ugovorenom iznosu, a u skladu sa Ugovorom o posredovanju.
Vaš agent za nekretnine: Nenad Dalmacija, licenca broj 2043, mob: 065... (prikaži broj telefona) .
Vaša agencija za nekretnine LEVEL PROPERTY, registar posrednika broj 1949, Novi Sad, Dimitrija Tucovića 1, lokal broj 3, tel: 021... (prikaži broj telefona) .