Dvosoban stan na prodaju, Novi Sad - Centar, 166.440€, 41m²

166.440 €
4.060 € / m2
- Stan u zgradi
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1472
Opis oglasa
MODERAN STAN U CENTRU – NA PRODAJU
*U ponudi su stanovi u modernoj i potpuno opremljenoj zgradi u centru grada, sa garažama i poslovnim prostorima. Okolina nudi odličnu povezanost sa svim delovima grada, kao i sve potrebne sadržaje – škole, prodavnice, restorane i javni prevoz.
*Primer stanova na prodaju:
*Stan 41.97 m², I sprat – 166.440,00 EUR
*Još stanova je dostupno za prodaju.
*Odlična prilika za investitore i porodice koje žele moderan stan u centru!
*Useljivo početak 2027. godine
Agencija Dva zvona 1963
+38... (prikaži broj telefona)
MODERN APARTMENT IN THE CITY CENTER – FOR SALE
*Offered are apartments in a modern, fully equipped building in the city center, with garages and commercial spaces. The surrounding area provides excellent connectivity to all parts of the city, as well as essential amenities – schools, shops, restaurants, and public transport.
*Examples of apartments for sale:
*Apartment 40.25 m², 1st floor – 159.612,00 EUR
.
*More apartments are available for sale.
*An excellent opportunity for investors and families seeking a modern apartment in the city center!
*Move-in ready beginning of 2027
Agency Dva zvona 1963
+38... (prikaži broj telefona)