Dvosoban stan na prodaju, Novi Sad - Centar, 180.000€, 48m²
Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad
Šifra oglasa: 4zida-1065364Oglas ažuriran: 07.05.2026.

180.000 €
3.750 € / m2
48 m²
2 sobe
5. sprat
Stan,NOVI SAD,CENTAR,kv: 48.00, € 180000, ID: 1065364
- Stan u zgradi
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 200
- 1 lift
Opis oglasa
DVOSOBAN PENTHOUSE U SRCU NOVOG SADA - Agencijska oznaka 1065364 - CENA 180.000,00 € + 3% agencijske provizije. Oglašavamo na prodaju izuzetan dvosoban penthouse u samom centru grada, lokacija koja se retko pojavljuje u ponudi. Stan ima 48m2 stambene površine i čak 170m2 spektakularne terase sa panoramskim pogledom na ceo Novi Sad i Petrovaradinsku tvrđavu. Nekretnina se odlikuje izuzetno funcionalnim rasporedom, sa mogućnošću prepravke u dvoiposobni stan. Stan je delimično renoviran, izuzetno svetao, sa prirodnim osvetljenjem u svim prostorijama (svaka prostorija uključujući i ostavu ima svoje prozore). Stan se nalazi na 5. spratu u zgradi sa liftom koja je dobro održavana i koja poseduje dvorište sa određenim brojem parking mesta za stanare. Stanu pripada i podrumska prostorija, kao i mogućnost zakupa dodatne ostave na međuspratu po simboličnoj ceni. Stan se trenutno uspešno izdaje po dobroj ceni, što ga predstavlja izuzetnom investicionom prilikom, ali je istovremeno i savršen izbor za one koji žele unikatan životni prostor na prestižnoj lokaciji.
Stan je uknjižen 1/1 i postoji mogućnost kupovine preko stambenog kredita. Za više informacija i dogovor oko gledanja stana kontaktirajte nas na
021... (prikaži broj telefona)
.