Jednosoban stan na prodaju, Jevrejska, 109.000€, 32m²

109.000 €
3.406 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Hitna prodaja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
Opis oglasa
Agencijski ID: 130764, IV/IV, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja. CENTAR ul Jevrejska 2,0 - soban, 32 m2 SNIŽEN !! HITNO !! Cena nije fiksna. Kompletno renoviran. Troškovi režija izuzetno mali. 4 sprat sa prelepim pogledom na centar grada. Nema lift. Prodaje se isključivo putem gotovinskog plaćanja. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021... (prikaži broj telefona) • 060... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs