Trosoban stan na prodaju, Novi Sad - Centar, 182.900€, 62m²
Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad
Šifra oglasa: 4zida-1064320Oglas ažuriran: 24.04.2026.

182.900 €
2.950 € / m2
62 m²
3 sobe
Prizemlje
Stan,NOVI SAD,CENTAR,kv: 62.00, € 182900, ID: 1064320
- Stan u zgradi
- U izgradnji
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 200
- 1 lift
Opis oglasa
CENA sa PDV-om, kvalitetna novogradnja u centru grada useljiva u junu 2026. godine... Agencijska šifra - 1101168
Kontakt oglašivača
Svi oglasi - House nekretnineHOUSE NEKRETNINE

▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...