Četvoroiposoban stan na prodaju, Novo Naselje, 309.000€, 120m²

309.000 €
2.575 € / m2
- Stan u zgradi
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1415
- 1 lift
Opis oglasa
Na prodaju četvoroiposoban duplex stan površine 120m², smešten u mirnom i traženom delu grada u blizini Bulevara Evrope i Futoškog puta. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za porodičan život zahvaljujući funkcionalnom rasporedu i obilju prirodne svetlosti.
Donji nivo stana čini prostrana dnevna soba sa trpezarijom i izlazom na terasu, kuhinja, kupatilo, kao i komforna spavaća soba koja poseduje sopstveni WC. Gornji deo stana obuhvata dve odvojene sobe, kupatilo i dodatni WC, što pruža dodatni komfor i privatnost za sve članove domaćinstva.
Stan je izuzetno svetao u svim prostorijama, a sa terase se pruža prijatan pogled na dečije igralište, što ga čini posebno pogodnim za porodice sa decom. Lokacija nudi odličnu povezanost sa ostatkom grada, kao i blizinu svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život.
U cenu je uračunata posrednička nadoknada u iznosu od 3%
KONTAKT:
063... (prikaži broj telefona)
Viber:
063... (prikaži broj telefona)
WhatsApp:
062... (prikaži broj telefona)