Četvorosoban stan na prodaju, Bate Brkića, 306.000€, 128m²

306.000 €
2.391 € / m2
- Dupleks
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kuhinja, ostava, terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, interfon, TV, klima, veš mašina, sudo mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1596
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2016.
- Zgrada poseduje: video nadzor
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
STAN NOVI SAD – ČETVOROSOBAN DUPLEKS 128m² – ODLIČNA LOKACIJA
Prostrani četvorosoban dupleks stan površine 128 m² je dostupan za prodaju u Novom Sadu – nalazi se na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Nekretnina je idealna prilika za porodični život ili kao investicija u okviru prodaje i iznajmljivanja stanova u Novom Sadu.
Stan je funkcionalno organizovan na dva sprata, što omogućava odličan raspored i visok nivo udobnosti. Nalazi se u novoizgrađenoj zgradi iz 2016. godine, sa liftom i dobro održavanim okruženjem, što dodatno doprinosi kvalitetu života.
Lokacija:
Stan se nalazi u mirnom, ali urbanom delu Novog Sada, sa dosta prostora oko zgrade. Svi potrebni sadržaji su u blizini – supermarketi, škole, banke, apoteke, kao i dečije igralište.
Dovoljno parking mesta je dostupno ispred zgrade, a blizina autobuske stanice pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada. Lokacija je pogodna kako za porodični život, tako i za rad od kuće i iznajmljivanje stanova u Novom Sadu.
Prostran, funkcionalan i odmah useljiv stan - idealna prilika za kupovinu nekretnine u Novom Sadu i sigurna investicija u prodaju stanova u Novom Sadu.