Dvoiposoban stan na prodaju, Novo Naselje, 175.100€, 69m²

175.100 €
2.538 € / m2
- Stan u zgradi
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1415
Opis oglasa
Na prodaju prostran, porodičan, trosoban stan na trećem spratu stambene zgrade u mirnom i zelenom delu Novog Naselja. Površina stana je 69m2.
Struktura: dnevna soba iz koje se izlazi na terasu sa ostavom, odvojena kuhinja sa trpezarijom, spavaći deo je odvojen hodnikom i sadrži dve spavaće sobe, terasu i kupatilo.
Stan je dvostrano orijentisan i svetao. Nova PVC stolarija.
Stan se nalazi u mirnom porodičnom kraju, u blizini vrtića, škole, prodavnica i gradskog prevoza. Moguća je kupovina putem kredita za mlade.
U cenu je uračunata posrednička naknada od 3%.
Za više informacija i dogovor oko razgledanja pozvati
069... (prikaži broj telefona)