Dvosoban stan na prodaju, Novo Naselje, 147.290€, 59m²

147.290 €
2.496 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Namešteno - TV, klima, rerna, ležaj, plakar
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1405
- 1 lift
Opis oglasa
U prilici smo da Vam ponudimo odličan stan u mirnom kraju grada. Odvojen od ostalih blokova zgrade, a u čijoj neposrednoj blizini se nalaze park sa igralištem kao i park za pse, prodavnice, pijaca, pošta, dve osnovne i jedna srednja škola itd. Stan je ukupne površine 61 m2 i sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, odvojene kuhinje, kupatila, prostrane terase i hodnika. Prodaje se potpuno namešten.
Cena stana iznosi 143.000e, a u cenu je uračunata posrednička naknada.
Za više informacija pozovite 066... (prikaži broj telefona) , 066... (prikaži broj telefona) ili 066... (prikaži broj telefona) , Agencija N Nekretnine, Novi Sad - Bulevar Evrope 44.
- registar posrednika 1405