Petosoban stan na prodaju, Novo Naselje, 257.500€, 100m²
Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapuŠifra oglasa: 4zida-9231Oglas ažuriran: 15.05.2026.

257.500 €
2.575 € / m2
100 m²
5 soba
5/5 spratova
Prodaje se - namešten 5.0 stan - Novo Naselje
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Novo
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Polunamešteno - interfon, TV, klima, veš mašina, sudo mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1405
- 1 lift
Opis oglasa
- U prilici smo da Vam ponudimo odličan 5.0 stan koji se nalazi na Novom Naselju u zgradi novije gradnje
- Nalazi se na petom spratu zgrade sa liftom
- sastoji se iz dve etaže: na prvoj etaži se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom u open space konceptu, terase i kupatila, dok se na drugojk etaži nalaze 4 spavaće sobe, od kojih je jedna pretvorena u walkin garderober
- Prodaje se kompletno namešten
- Uknjižen
Cena stana iznosi 257.500e i u tu cenu je uračunata agencijska provizija u iznosu od 3%.
Za više informacija pozovite 066... (prikaži broj telefona) Luka Đurović, broj licence 4901 ili 066... (prikaži broj telefona) , Agencija N Nekretnine, Novi Sad - Alekse Šantića 64.
- registar posrednika 1405
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Bistrica12 min
- Futoški park37 min
- Železnički park41 min

Obeležja kulture u blizini
- Jodna Banja13 min
- Dvorac Eđšeg16 min
- Matičarsko zdanje19 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Prva vojvođanska brigada)5 min
- Srednja škola (Škola za osnovno i srednje obrazovanje Milan Petrović sa domom učenika)5 min