Troiposoban stan na prodaju, Novo Naselje, 265.200€, 73m²

265.200 €
3.633 € / m2
- Dupleks
- Grejanje na gas
- Novo
- Prostorije: kuhinja, ostava, terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, interfon, TV, klima, veš mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1808
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Ukoliko tražite funkcionalan, komforan porodični stan u mirnom i uređenom delu grada, okružen zelenilom i sa svim sadržajima na dohvat ruke imamo idealnu nekretninu za vas! Na prodaju je troiposoban stan površine 73m², smešten na jednoj od najtraženijih lokacija Novog Naselja, u neposrednoj blizini škola, vrtića, pijace, marketa i gradskog prevoza. Lokacija nudi savršen balans između mirnog porodičnog života i odlične povezanosti sa svim delovima grada. Stan je uknjižen 1/1, kompletno namešten, odlično održavan i nalazi se u jednom nivou. Prilikom ulaska u stan, nalazi se hodnik sa dva cipelarnika, dok se blagim stepenicama pristupa prostranom dnevnom boravku, komfornoj trpezariji, i fizički odvojenoj kuhinji. Raspored stana uključuje još dve spavaće sobe, kupatilo, hodnik, ostavu, kao i zastakljenu terasu koja pruža dodatni komfor tokom cele godine. Posebna prednost ove nekretnine jeste mogućnost proširenja zastakljene terase, s obzirom na to da postoji izlaz na krovni deo koji je prekriven crepom, sa potpuno dostupnim prostorom, idealnim za dodatno uređenje ili uživanje u privatnom otvorenom kutku. Stan poseduje dve klima jedinice, a grejanje je na gas putem kalorimetara, što omogućava potpunu kontrolu potrošnje i značajnu uštedu tokom grejne sezone. Ova nekretnina pruža visok nivo komfora, odličnu funkcionalnost i osećaj pravog doma, idealna je za miran porodični život, ali i kao sigurna dugoročna investicija.