Trosoban stan na prodaju, Novo Naselje, 195.700€, 78m²

195.700 €
2.509 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1415
- 1 lift
Opis oglasa
Novo Naselje trosoban stan 78 m2 odličnog rasporeda-odvojena kuhinja sa ostavom,trpezarija i dnevna soba (koje mogu da budu i open space celina),dve spavaće soba, kupatilo + mali toalet,dve terase sa prelepim pogledom.Dvostrano orijentisan .Kupatilo i wc su renovirani(sanitarije,cevi,instalacije) i urađena je pvc stolarija u celom stanu. U zgradi postoje dva lifta,dve biciklane i stan poseduje ostavu - tavanski boks.Preporuka!Kontakt za sve detaljnije informacije i zakazivanje razgledanja nekretnine 069... (prikaži broj telefona)