Dvosoban stan na prodaju, Miloša Obrenovića, 94.500€, 50m²

94.500 €
1.890 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- U procesu uknjižavanja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1699
Opis oglasa
NOVOGRADNJA- OBRENOVAC
Predstavljamo vam izvanrednu priliku za ulaganje u budućnost – novi stambeni objekat u izgradnji, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, u ulici Miloša Obrenovića. Nalazi se u neposrednoj blizini osnovne i srednje škole, kao i vrtića. Ovaj projekat obećava savremeni dizajn i vrhunski kvalitet gradnje, čineći ga savršenim izborom za one koji traže dom iz snova ili isplativu investiciju.
U ponudi su stanovi različitih strukura!
Cena: 1980/m2 sa PDV
Za više informacija, pozovite: 063... (prikaži broj telefona)
Agencijska provizija iznosi 2% (minimum 500 e) i uključuje potpunu pravnu i administrativnu podršku, sigurnost u procesu kupoprodaje/zakupa, proveru dokumentacije, pregovore i profesionalno posredovanje do konačnog završetka posla.
ili posetite naš sajt: http://www.neranekretnine.com