Trosoban stan na prodaju, Padinska Skela, 69.000€, 70m²

69.000 €
986 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, toalet, ostava
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2039
- Zgrada poseduje: podrum, lođe (2)
Opis oglasa
Prostran funkcionalan trosoban porodični stangrejne površine 70m2 plus 2 lođe i 2 mokra čvora (odvojen WC od kupatila)
Od prostorija predsoblje, dnevna soba, 2 spaaće sobe, kuhinja, trpezarija, ostava, kupatilo, WC, 2 lođe. Stan ima pripdajući podrum.
Odmah useljiv, u očuvanom izvornom stanju.
Na podu je parket. Stan je svetao, trostrano orjentisan i idealan za porodično stanovanje.
Mirno naselje, okruženo zelenilom, povezamo sa gradom preko Padineske Skele.
Ispred zgrade parking prostor dostupan, bez ograničenja.
Preporuka