Dvosoban stan na prodaju, Kneza Miloša, 129.000€, 39m²

129.000 €
3.308 € / m2
- Prostorije: kupatilo
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1219
Opis oglasa
Otkrijte potencijal ovog stana u Beogradu, vrednog renoviranja, savršeno smeštenog u prometnom delu grada, u Kneza Miloša, a udaljenog samo 100 metara od Beograda na vodi. Ova nekretnina je nova na tržištu i idealna je prilika za one koji traže investiciju ili novi dom u jednoj od najtraženijih lokacija. Sa površinom od 39 kvadratnih metara, stan raspolaže jednom spavaćom sobom i jednim kupatilom, čineći ga savršenim za pojedince ili parove.
Ova nekretnina obuhvata ključne karakteristike kao što je knjižno vlasništvo. Stan se nalazi u prizemlju zgrade, što olakšava pristup i pruža dodatnu pogodnost. Lokacija je zaista neprevaziđena - u neposrednoj blizini su gradski prevoz, autobuska i železnička stanica, kao i autoput, omogućavajući lako kretanje po gradu i van njega.
Osim toga, stan se nalazi u blizini centra grada, što ga čini idealnim mestom za one koji žele da budu blizu svih dešavanja. U okruženju se nalaze bolnice, medicinski centri, škole i obdaništa, kao i brojni restorani i trgovine, pružajući sve što vam je potrebno za udoban život. U blizini su i sportski centri, arene i kongresni centri, nudeći bogate opcije za rekreaciju i zabavu. Ne propustite šansu da stvorite svoj dom iz snova na jednoj od najboljih lokacija u Beogradu.
Kontakt oglašivača
Krediti OTP banke
Saznaj više