Dvoiposoban stan na prodaju, Palilula, 122.760€, 66m²

122.760 €
1.860 € / m2
- Stan u zgradi
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - interfon
- U procesu uknjižavanja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2068
- 1 lift
- Zgrada poseduje: podrum, video nadzor
Opis oglasa
Moderan stan na mirnoj lokaciji u opštini Palilula, u Nišu, idealan je za udoban svakodnevni život. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade sa ukupno četiri sprata, što ga čini praktičnim i lako dostupnim.
Stan je po strukturi 2.5 i prostire se na 66 m², što pruža dobar raspored i dovoljno prostora za različite potrebe. Posebnu vrednost daje kvalitetan materijal korišćen u izgradnji, što doprinosi osećaju komfora i dugotrajnosti.
U stanu se nalazi jedno kupatilo, a mirno okruženje i atraktivna lokacija u Paliluli dodatno ga izdvajaju kao odličan izbor za porodičan život.
Više informacija o ovoj ponudi možete dobiti pozivom na broj
061... (prikaži broj telefona)
i
018... (prikaži broj telefona)
.
Agencija ETAGI NEKRETNINE DOO je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 2068.