Jednoiposoban stan na prodaju, Palilula, 96.900€, 53m²

96.900 €
1.828 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Prazno - klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2134
- 1 parking mesto
- 1 lift
Opis oglasa
U prilici smo da Vam ponudimo jednoiposoban stan u novijoj gradnji na Paliluli.
Ova nekretnina nalazi se na VI spratu u stambenoj zgradi kvalitetne novije gradnje sa liftom. Površina stana je 53m2, jednoiposoban je po strukturi i sastoji se od: predsoblja, komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom koja ima izlaz na terasu, izdvojene spavaće sobe i kupatila. Grejanje u stanu je centralno - na gas, u stanu je ugrađena klima. Ova nekretnina se prodaje kuhinjom bez uredjaja i ugradnog ormara iz spavaće sobe.
Dobra saobraćajna povezanost sa svim delovima grada pruža jedan potpuno komforan i sadržajan način stanovanja u ovom naselju. U neposrednom okruženju se nalaze svi lokaliteti koji su od značaja za svakodnevni život: supermarket, brojni maloprodajni objekti, osnovna škola, na nekoliko minuta hoda se nalazi i pijaca, pošta, obdanište. Sve pogodnosti koje smo naveli doprinose da ova nekretnina budućim stanarima može pružiti visok kvalitet života, mir i komfor u sopstvenom domu i prijatno okruženje za stanovanje i rad.
Stan je uknjižen u katastru nepokretnosti, svojina privatna 1/1.
Ukoliko imate dodatna pitanja u vezi ove nekretnine, ili želite da zakažete termin razgledanja, slobodno nas kontaktirajte: 060... (prikaži broj telefona) , 060... (prikaži broj telefona) , 063... (prikaži broj telefona) , 018... (prikaži broj telefona) ili nas posetite na adresi Nikole Pašića br.30/2, gde možete pogledati više fotografija, i dobiti više informacija o ovoj nekretnini.