Trosoban stan na prodaju, Palilula, 147.870€, 79m²

147.870 €
1.872 € / m2
- Stan u zgradi
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - interfon
- U procesu uknjižavanja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2068
- 1 lift
- Zgrada poseduje: podrum, video nadzor
Opis oglasa
U ponudi je veliki porodični stan u Nišu, u naselju Palilula. Stan je površine 79,5 m² i nalazi se na 3. spratu u zgradi od ukupno 4 sprata.
Po strukturi je 3.0, što ga čini pogodnim za porodično stanovanje. Stan je udoban, funkcionalan i dobre organizacije prostora, a gradi se od kvalitetnih materijala. Lepo je orijentisan, što dodatno doprinosi prijatnom ambijentu tokom dana.
Ovo je odlična prilika za sve koji traže komforan i praktičan stan u mirnijem delu grada.
Više informacija o ovoj ponudi možete dobiti pozivom na broj
061... (prikaži broj telefona)
i
018... (prikaži broj telefona)
.
Agencija ETAGI NEKRETNINE DOO je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 2068.