Jednoiposoban stan na prodaju, Pantelej, 91.500€, 48m²
Pantelej, Gradske lokacije, Niš
Šifra oglasa: 4zida-G104444Oglas ažuriran: 17.05.2026.

91.500 €
1.906 € / m2
48 m²
1,5 sobe
3. sprat
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1094
- 1 lift
Opis oglasa
Prodaja stana u Nišu-novogradnja (Pantelej) Prodaja stanova u novogradnji, useljenje decembar 2026 cena sa pdv-om Kvalitetna gradnja,stanovi su pazljivo dizajnirani sa naglaskom na funkcionalnost. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064... (prikaži broj telefona)
Kontakt oglašivača
Svi oglasi - Gigant nekretnine NišSaša Đorđević

▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...