Jednoiposoban stan na prodaju, Pantelej, 83.900€, 46m²

83.900 €
1.824 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- U izgradnji
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet
- U procesu uknjižavanja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2136
- 1 parking mesto, parking u dvorištu zgrade
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2027.
- Zgrada poseduje: podrum, video nadzor
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan na Panteleju, ulica Vase Pelagića, u modernoj porodičnoj zgradi .
Zgrada je postupuku izgradnje , PO+PR+4 sprata i završetak se planira za godinu ipo dana. Stan je dostupan na prvom spratu sa liftom i sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, izdvojena spavaća soba , kupatilo i terasa.
Cena stana je 83.900 eu plus PDV odnosno 92.300 eu sa PDV-om , a ukoliko Vam je prva nekretnina imate pravo povraćaj PDV-a u iznosu od 10 %
Za slične nekretnine na ovoj ili sličnoj lokaciji pozovite na telefon iz oglasa ili ostavite poruku i kontaktiraćemo Vas u najkraćem roku.