Četvorosoban stan na prodaju, Petrovaradin, 141.100€, 81m²

141.100 €
1.742 € / m2
- Stan u zgradi
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 802
- Godina izgradnje: 2023.
Opis oglasa
Petrovaradin, Alibegovac, odličan četvorosoban stan u izgradnji, u nizu vila u naselju zatvorenog tipa. Kvalitetna gradnja i oprema. Podno grejanje na toplotne pumpe. Cena sa PDV-om. Useljenje se očekuje krajem 2023. godine. Agencijska oznaka 1005971. (Tel. 021... (prikaži broj telefona) , 062... (prikaži broj telefona) , Kalidas 021, Novi Sad Reg. br. posrednika: 802, web-sajt: http://www.kalidas-nekretnine.com )