Četvorosoban stan na prodaju, Preradovićeva, 222.500€, 108m²

222.500 €
2.060 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- U izgradnji
- Prostorije: kupatila (2), terase (2)
- U procesu uknjižavanja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1708
- 1 garažno mesto, garaža u sklopu zgrade
Opis oglasa
Na prodaju je prostran stan u novogradnji, smešten u Preradovićevoj ulici u Petrovaradinu. Nalazi se na trećem spratu zgrade bez lifta, a završetak radova planiran je za proleće 2026. godine. Stan ima uknjiženih 108 m² zbog kosina, dok je njegova stvarna površina oko 130 m², što pruža dodatni komfor i funkcionalnost.
Posebnu vrednost ovom prostoru daje to što je projektovan tako da se jedan četvorosoban stan može preraditi u dva odvojena stana. Prvi bi bio trosoban i idealan za porodično stanovanje, dok bi drugi činila komforna garsonjera sa potpuno zasebnim ulazom. Ova mogućnost čini stan izuzetno pogodnim za investiciju, kombinovanje stanovanja i izdavanja, ili za višečlane porodice kojima odgovara dodatna privatnost. Stan se prodaje isključivo kao celina i nije ga moguće razdvajati u dve posebne jedinice.
Cena stana iznosi 2000e po m2 + agencijska provizija
Cena: 222.500evra ( sa uračunatom agencijskom provizijom)
Kupcima je ponuđena i mogućnost kupovine garaže površine 18 m² po ceni od 18.000 evra, ali ona nije obavezna uz stan.
Ovo je nekretnina koja pruža izuzetnu fleksibilnost, veliki prostor i potencijal za više namena, pa svakako vredi pogledati.
Za više informacija pozvati: 063... (prikaži broj telefona)
Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu
Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708