Dvoiposoban stan na prodaju, Petrovaradin, 126.590€, 60m²

126.590 €
2.110 € / m2
- Stan u zgradi
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1415
Opis oglasa
Petrovaradin, Trosoban stan 60m2 - Prodaje se trosoban stan od 60 m2 u Petrovaradinu. Stan se nalazi na idealnom I spratu i sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, kupatilo, odvojen toalet, terasa i hodnik. Rok završetka se predvidja za početak 2027. godine.
Za kupce prve nekretnine je moguć povrat PDV.
U oglašenu cenu je već uračunata agencijska naknada u iznosu od 3%.
Za više informacija pozvati na:
069... (prikaži broj telefona)
- Ivana