Dvoiposoban stan na prodaju, Petrovaradin, 100.100€, 54m²
Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad
Šifra oglasa: 4zida-1044124Oglas ažuriran: 10.05.2026.

100.100 €
1.854 € / m2
54 m²
2,5 sobe
1/2 sprata
Stan,NOVI SAD,PETROVARADIN,kv: 54.00, € 100100, ID: 1044124
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 405
- Godina izgradnje: 2026.
Opis oglasa
NOVI SAD. PETROVARADIN. ALIBEGOVAC.DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...