Jednoiposoban stan na prodaju, Petrovaradin, 107.100€, 42m²

107.100 €
2.550 € / m2
- Stan u zgradi
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1415
- 1 lift
Opis oglasa
Odlična lokacija, u blizini osnovne škole, marketa, apoteke, autobuskog stajališta... Jednoiposoban stan površine 42m2 se nalazi na visokom prizemlju zgrade sa liftom. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, komforna spavaća soba, kupatilo, terasa i hodnik. Grejanje je na gas. Za kupce prve nekretnine postoji mogućnost povrata PDV. Rok završetka - april 2027. godine.
U oglašenu cenu je već uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%.
Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta.
Za više informacija i gledanje pozvati na: 069... (prikaži broj telefona) - Ivana