Trosoban stan na prodaju, Petrovaradin, 143.300€, 58m²
Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad
Šifra oglasa: 4zida-1972Oglas ažuriran: 15.05.2026.

143.300 €
2.471 € / m2
58 m²
3 sobe
1/3 sprata
*Petrovaradin-Preradovićeva-parking-povrat PDV-a*
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1018
- 1 lift
Opis oglasa
Odlična ponuda
Prodajemo nov, neuseljavan stan u Preradovićevoj ulici.
Odličan raspored, mogućnost kupovine putem stambenog kredita, povrat PDV-a.
Parking mesto-7000e.
Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Mila
062... (prikaži broj telefona)
Registarski broj posrednika: 1018
M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...