Trosoban stan na prodaju, Petrovaradin, 167.900€, 65m²
Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad
Šifra oglasa: 4zida-1002977Oglas ažuriran: 11.05.2026.

167.900 €
2.583 € / m2
65 m²
3 sobe
1/2 sprata
Stan,PETROVARADIN,PETROVARADIN,kv: 65.00, € 167900, ID: 1002977
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
- Godina izgradnje: 2026.
Opis oglasa
NEKRETNINE NOVI SAD - ID OGLASA: 1002977
PETROVARADIN, TROSOBAN, 65m2
LEVEL PROPERTY, agencija za nekretnine Vam predstavlja Izgradnju renomiranog investitora visokog kvaliteta. Uz stan vam je u ceni vaše numerisano parking mesto koje dobijate uz stan na koje ne placate naknadu.
Debljina zidova je 20cm plus 10cm vuna-stiropor i fasada, izmedju stanova termo-klima-blok plus kamena vuna i gipsane ploce sa obe strane na blok koje se stavljaju. U pregradne zidove ugradjujemo azmafon membranu ( apsolutna zvucna izolacija ), ventilisana fasada, stolarija je aluminuijum Elvial u kombinaciji sa antracit pvc, smart podna grejanja, elektricni podizaci roletni, pod najnovije generacije otporan na grebanja, vodu i hemijske uticaje SPC 7,5mm debljine hrast ( sa anti scratch tehnolgijom - najsavremeniji, najskuplji i najkvalitetniji proizvod koji se moze naci na trzistu ), lift, video nadzor, vrata 230cm puna sigurnosna narucena za Kalman Kop posebno kao i unutrasnja sa magnetnim bravama.
Za više informacija ili zakazivanje gledanja ove nekretnine, kontaktirajte nas.
Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje predmetne nepokretnosti kao i svih nekretnina iz agencijske ponude, moguće je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.