Jednoiposoban stan na prodaju, Podbara, 133.500€, 38m²

133.500 €
3.513 € / m2
- Stan u zgradi
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 46
- 1 lift
Opis oglasa
Agencijska oznaka stana 1102395, cena nekretnine je 133.000 + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Podbara, 38 m2, jednoiposoban, drugi sprat. Lep, nov opremljen stan, odličan kako za život tako i za izdavanje, kao investicija. Lepa spavaća soba,, prostrana dnevna soba, slatka terasica, kuhinja. Stan se prodaje komplet opremljen. Na par minuta hoda od Keja... Stan uknjižen jedan kroz jedan, kupovina isključivo gotovinom.. za više informacija o nekretnini pozovite na kontakt telefn 064... (prikaži broj telefona) , 427-088