Trosoban stan na prodaju, Temerinska, 206.000€, 96m²

206.000 €
2.146 € / m2
- Grejanje na gas
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1085
- 1 parking mesto
- Zgrada poseduje: tavan, podrum
- Kablovska
Opis oglasa
Dvorišni stan. Novi Sad, Podbara, ulica Temerinska. Predstavljamo komforan, lepo održavan, dvorišni, po strukturi trosoban stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini centra grada, osnovne škole i vrtića. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe, ostava, kupatilo i odvojen toalet. Poseduje dvorišnu terasu koja ne ulazi u kvadraturu stana. Pripadajući podrum. Mogućnost adaptacije potkrovlja od 30m2 za koje postoji urađen projekat. U dvorištu nekoliko stanara i svako ima svoje parking mesto. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)