Trosoban stan na prodaju, Podbara, 171.300€, 64m²

171.300 €
2.677 € / m2
- Stan u zgradi
- Novo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1297
- 1 lift
Opis oglasa
Podbara, 64m2, trosoban stan.
Prodaje se trosoban stan od 64 m² na atraktivnoj lokaciji na Podbari. Stan se nalazi u potpuno novoj zgradi, u kojoj još niko nije živeo.
Raspored prostorija:
Iz hodnika se ulazi u dve spavaće sobe, kupatilo i prostrani dnevni boravak. Iz dnevnog boravka se pristupa zasebnoj kuhinji sa vratima, kao i terasi. Dnevni boravak dodatno ima francuski balkon, što prostoru daje svetlost i šarm.
Lokacija:
Stan je na idealnoj poziciji, u neposrednoj blizini škola, prodavnica, i drugih neophodnih sadržaja, što ga čini savršenim za porodice ili investiciju.
Podno grejanje je u stanu, sa mogućnošću podešavanja na kalorimetre
Za više informacija i zakazivanje gledanja, kontaktirajte nas : Jelena Šišović, br. licence 3166, 062... (prikaži broj telefona) , (Jejl nekretnine, Novi Sad, Br. u registru: 1297), ŠIFRA oglasa: 2/2025