Trosoban stan na prodaju, Podbara, 207.500€, 69m²

207.500 €
3.007 € / m2
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1692
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2025.
Opis oglasa
Trosoban, komforan stan 69.48m2, na 1.spratu u veoma kvalitetnoj zgradi sa liftom, pouzdanog investitora, na traženojj lokaciji u blizini centra na Podbari. Stan je dvostrano orijentisan. Iima dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo, hodnik i 2 terase. .Grejanje je na gas, sa kalorimetrima. Cena je sa PDV-om. Postoji mogućnost za povrat PDV-a za kupce prvog stana. Za više informacija pozovite 063... (prikaži broj telefona) .