Trosoban stan na prodaju, Podbara, 200.850€, 70m²

200.850 €
2.869 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
Opis oglasa
Predstavljamo Vam komforan trosoban stan od 70 m2 na odličnoj lokaciji. Ima dve odvojene spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve terase i kupatilo. Stan ne zahteva veća ulaganja te se odmah možete useliti. U blizini stana nalaze škola, vrtići, Dunav i Kej, manji i veći marketi... Odlično je pozicioniran, a uz stan se dobija pripadajuće parking mesto u dvorištu zgrade. Za više informacija pozovite nas.