Četvorosoban stan na prodaju, Popovica, 310.000€, 133m²

310.000 €
2.331 € / m2
- Stan u zgradi
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 200
- 1 garažno mesto
Opis oglasa
Udobnost i luksuz u okruženju svežeg vazduha, sa svim komforom vellikih terasa, penthousa kao takvog i garaže od 30 m2+++Agencijska oznaka stana 1059981, Sremska Kamenica, Popovica, 133 m2, četvorosoban, drugi sprat, mini vile. Udobnost i luksuz u okruženju svežeg vaduha, sa svim komforom vellikih terasa, penthousa kao takvog i garaže od 30 m2. Stan u dva nivoa, gde je netipično u gonjem delu stana dnevni boravak a u donjem delu je spavaći deo porodičnog doma. Takav projekat je rađen namenski kako bi dnevni boravak imao bližu konekciju sa predivnom krovnom terasom. Sam projekat, izvedba stana, kao i celog kompleksa zgrada je zaista na ozbiljnom nivou, gde imate utisak da ste u inostarnstvu. Pogledajte i sami zaključite. Kontakt Sanja Vučković, 064... (prikaži broj telefona) , 021... (prikaži broj telefona) , 021... (prikaži broj telefona)