Trosoban stan na prodaju, Ilirska, 300.000€, 72m²

300.000 €
4.167 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Opremljenost: Polunamešteno - internet, interfon, klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1937
- Godina izgradnje: 2018.
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
U prilici smo da Vam ponudimo uknjizen 3..0 stan,povrsine 72 m2,smešten na atraktivnoj lokaciji u objektu zidanom 2018 godine.U pitanju je moderan troetazni stan PR+1+PTK,Stan je trenutno pod zakupom kao poslovni prostor.Grejanje etazno-inverter klima,kablovska,video nadzor,alarm,interfon.Od prostorija ima predsoblje,dve spavaće sobe,dnevni boravak,kuhinju sa trpezarijom,kupatilo.Nekretnina je brzo useljiva.