Dvosoban stan na prodaju, Radijalac, 80.000€, 62m²
Radijalac, Gradske lokacije, Subotica
Šifra oglasa: 4zida-2089Oglas ažuriran: 08.05.2026.
OBIĐI 3D TURU

80.000 €
1.290 € / m2
62 m²
2 sobe
9/9 spratova
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1411
- 1 lift
- Godina izgradnje: 1985.
- Zgrada poseduje: tavan, podrum
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Dvosoban stan sa dve odvojene sobe na dobroj lokaciji.
Kontakt oglašivača
Svi oglasi - SU NEKRETNINE BONUSIgor Stipić

▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...