Jednosoban stan na prodaju, Tolstojeva, 51.300€, 27m²
Radijalac, Gradske lokacije, Subotica
Oglas ažuriran: 11.05.2026.

51.300 €
1.900 € / m2
27 m²
1 soba
Visoko prizemlje/5 spratova
Jednosoban stan na prodaju, Novogradnja, Radijalac, 27.33m²
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- U izgradnji
- Nije uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2054
- 2 lifta
- Godina izgradnje: 2027.
Opis oglasa
- 1900€/m2 sa uracunatim PDV-om
- 27,33m2
- Podno grejanje
- Energent: Gas
- Materijal gradnje: Termo blok
- Stolarija: Aluminijum
- Podovi: Tarket
- Keramika: I klasa
- Prodaja parking mesta : 10.000€
- 2 lifta
- Kalorimetar: Da
- Godina izgradnje: 2027.
- Ekskluzivna lokacija
Nalazi se u jednoj od najpoželjnijih zona Subotice – nadomak Sinagoge, centra grada i šetališta Radijalac. Kombinacija mira i urbanog ritma čini ovu lokaciju jedinstvenom. - Idealno za porodice i investitore
Blizina škola, vrtića, prodavnica i svih važnih sadržaja čini projekat savršenim za porodičan život, ali i sigurnom investicijom sa visokim potencijalom rasta vrednost - Velika potražnja za izdavanjem
Blizina škola, univerziteta, administrativnih i poslovnih centara čini ovaj kompleks idealnim za dugoročni i kratkoročni zakup – što garantuje odličan povraćaj ulaganja.
🔹 Ograničen broj kvalitetnih nekretnina u centru
Zbog urbanističkih ograničenja i nedostatka prostora, ponuda u strogom centru je ograničena, dok je potražnja stalna. To ovu nekretninu čini sigurnom i dugoročno održivom investicijom.
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online