Dvoiposoban stan na prodaju, Rotkvarija, 249.000€, 80m²

249.000 €
3.113 € / m2
- Dupleks
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, interfon, klima, veš mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1639
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Na prodaju dvoiposoban stan-duplex uknjižen na 68m2 (u prirodi 80m2), na četvrtom spratu u zgradi sa liftom u ulici Pavla Papa, Rotkvarija.
Strukturu stana čine na prvoj etaži ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, terasa (dvorišno orijentisana) i kupatilo. Na drugoj etaži se nalaze dve spavaće sobe, kupatilo i prostorija sa garderoberima i ostavom. Stan je kompletno renoviran i prodaje se namešten. Uz stan se dobija pripadajući podrumski prostor kao i rezervisano parking mesto u dvorištu zgrade.
Zgrada je dobro održavana, u blizini centra grada, Bulevara oslobođenja i svih sadržaja neophodnih za život.
Na cenu se dodaje posrednička naknada 3%.