Dvosoban stan na prodaju, Rotkvarija, 161.625€, 42m²

161.625 €
3.848 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1808
- 1 lift
Opis oglasa
Predstavljamo vam savremen dvosoban stan u izgradnji, idealan za mlade parove, pojedince ili kao pametna investicija za izdavanje. Smešten u jednoj od najpoželjnijih gradskih zona, na svega 500 metara od centra grada i samo 200 metara od osnovne škole, ovaj stan nudi spoj urbanog života i svakodnevne praktičnosti. Stan zauzima površinu od 42 m² i sadrži sve što je potrebno za udoban boravak: dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju, spavaću sobu, kupatilo, hodnik i terasu. Raspored prostorija je funkcionalan, a prirodna svetlost dodatno doprinosi osećaju prostranosti i topline u stanu.
Orijentisan je ka uličnoj strani, što donosi obilje dnevnog svetla i živopisniji pogled na okolinu, uz umeren gradski ritam koji ga čini i dinamičnim i praktičnim mestom za život. Grejanje je rešeno preko centralne gradske toplane, sa ugrađenim kalorimetrima, koji omogućavaju potpunu kontrolu potrošnje i veću energetsku efikasnost. Zgrada se gradi po savremenim standardima, uz pažljivo birane materijale, dobru zvučnu izolaciju i moderan arhitektonski izraz. Planirano useljenje je u jesen 2026. godine, što vam ostavlja dovoljno vremena za planiranje i prilagođavanje vašem ritmu i budžetu. Ako tražite komforan i moderan stan na odličnoj lokaciji bilo za život ili kao investiciju, ovaj dvosoban stan je vredan vaše pažnje.
Za više informacija kao i za razgledanje stana slobodno nas kontaktirajte.