Dvosoban stan na prodaju, Rotkvarija, 166.432€, 41m²

166.432 €
4.059 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - interfon, klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1596
- 1 garažno mesto
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Zgrada poseduje: video nadzor
Opis oglasa
Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada i pešačke zone. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i kao investiciju za izdavanje stanova u Novom Sadu, ali i za kupovinu kvalitetnog poslovnog prostora.
Stanovi na prodaju u Novom Sadu - u širem centru grada na odličnoj lokaciji, idealno za život ili investiranje u izdavanje stanova u Novom Sadu.
Zgrada je projektovana po savremenim građevinskim standardima i pruža visok nivo udobnosti, funkcionalnosti i modernog načina života.
Struktura zgrade
✔️ Stambeni prostor od 1. do 5. sprata
✔️ Ukupno 30 stanova raspoređenih u dva ulaza
✔️ Dva lifta u zgradi
✔️ Ukupna površina stambenog prostora oko 2.300 m²
U okviru projekta prodaje stanova u Novom Sadu, nudimo različite strukture stanova:
jednosoban stan
dvosoban stan
trosoban stan
četvorosoban stan
Stanovi su projektovani sa optimalnim rasporedom i maksimalnim iskorišćenjem prostora, što ih čini idealnim za porodični život ili investiciju za izdavanje stanova u Novom Sadu.
Poslovni prostor
✔️ 4 prostrana prostora u prizemlju
✔️ Ukupna površina prostora oko 450 m²
Odlična prilika za prodaju prostora u Novom Sadu ili iznajmljivanje poslovnog prostora u Novom Sadu, na atraktivnoj i prometnoj lokaciji.