Garsonjera na prodaju, Sajlovo, 66.000€, 33m²

66.000 €
2.000 € / m2
- Stan u zgradi
- Podno grejanje
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1808
Opis oglasa
Prodaje se garsonjera površine 33m², idealna za one koji traže praktično rešenje za stanovanje ili sigurnu investiciju za izdavanje. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijskim delom, kao i moderno uređenog kupatila. Raspored je jednostavan, ali efikasan, i potpuno prilagođen svakodnevnom životu. Smešten u naselju koje nudi sve što je potrebno za udoban život, stan se nalazi na uglu ulice gde su pošta, vrtić, crkva, ambulanta i autobuska stanica, dok je osnovna škola u završnoj fazi izgradnje što lokaciju čini još pogodnijom za buduće stanare svih generacija. Garsonjera je odličan izbor za studente, mlade ljude, starije osobe, ali i kao investicija za kratkoročno ili dugoročno izdavanje. Pristupačna kvadratura i kompletna infrastruktura u neposrednoj blizini čine ovu nekretninu izuzetno praktičnom i traženom.
Za više informacija kao i za razgledanje kuće slobodno nas kontaktirajte.
Kontakt telefoni:
065... (prikaži broj telefona)
,
060... (prikaži broj telefona)
,
065... (prikaži broj telefona)
BAK Nekretnine