Četvorosoban stan na prodaju, Sajmište, 240.000€, 110m²

240.000 €
2.182 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 405
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2014.
Opis oglasa
NOVI SAD.SAJAM,ČETVOROSOBAN STAN. UKNJIŽENO 81m2.KORISNE POVRŠINE 110 m2.KOMPLETNO NAMEŠTEN KAO NA SLIKAMA.CENTRALNO GREJANJE SA KALORIMETRIMA.OSTAVA U ZGRADI.PARKING MESTO U DVORUŠTU ZGRADE ZA SVE STANARE. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)