Četvorosoban stan na prodaju, Sajmište, 277.500€, 111m²

277.500 €
2.500 € / m2
- Grejanje na gas
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1735
- 1 garažno mesto
- 1 lift
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaje se prostran četvorosoban stan na dve etaže od 111 m2, smešten na trećem spratu zgrade sa liftom, na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji u blizini Sajma. Stan odiše udobnošću i funkcionalnošću. Minimalne kosine daju mu poseban šarm, a ne narušavaju prostor i praktičnost. Donja etaža je zamišljena kao mesto za okupljanje — veliki, svetao dnevni boravak spojen sa trpezarijom i moderno opremljenom kuhinjom sa ostavom. Tu se nalazi i toalet za goste. Na gornjoj etaži nalazi se intimniji, spavaći deo — tri komforne i mirne spavaće sobe, prostrano kupatilo i svaka spavaća soba ima izlaz na terasu koja ne ulazi u kvadraturu stana. Stan je opremljen kvalitetnim tarket parketom, PVC stolarijom i ugradnim nameštajem po meri koji odlično koristi svaki kutak prostora. Grejanje je na gas, sa kalorimetrima, što omogućava kontrolu potrošnje i značajno smanjuje troškove. Stan se prodaje kompletno namešten i spreman za useljenje. Postoji mogućnost kupovine garaže u dvorištu zgrade, površine 17 m2. Stan je uknjižen 1/1 na vlasnika i moguća je kupovina putem stambenog kredita. Za dodatne informacije pozovite: +38... (prikaži broj telefona) Siniša Kremenović, ELIT nekretnine, br. u registru posrednika 1735. Važna napomena: Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija predmetne nepokretnosti i svih drugih nekretnina iz agencijske ponude, moguća je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju. Kupac je u obavezi da, u slučaju zaključenja kupoprodaje, isplati posredniku ugovorenu posredničku naknadu (agencijsku proviziju) u ugovorenom iznosu, u skladu sa potpisanim Ugovorom o posredovanju. ID oglasa: 50635.