Dvoiposoban stan na prodaju, Sajmište, 207.700€, 67m²
Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad
Šifra oglasa: 4zida-1000417Oglas ažuriran: 28.04.2026.

207.700 €
3.100 € / m2
67 m²
2,5 sobe
2/6 spratova
Stan,NOVI SAD,SAJAM,kv: 67.00, € 207700, ID: 1000417
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: internet, interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2025.
- Kablovska
Opis oglasa
NEKRETNINE NOVI SAD - ID OGLASA 1000417
SAJAM, DVOIPOSOBAN STAN, 67 m2
LEVEL PROPERTY, agencija za nekretnine Vam predstavlja odličan dvoiposoban stan u tek završenoj stambenoj zgradi. Lokacija dobro poznata, sa koje je kao polazne tačke svaki deo grada relativno blizu. Ulično orijentisan sa pogledom na Sajmište i Master Centar, kao i sam bulevar Kralja Petra I. Zgrada poseduje lift. Grejanje je centralno. U okruženju ima dovoljno parking mesta koja su u zoni. Postoji mogućnost povrata PDVa za sve one koji ostvaruju pravo na isto. Cena je izražena bez PDVa. Za sva eventualna, dodatna pitanja, stojim Vam na raspolaganju.
Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje predmetne nepokretnosti kao i svih nekretnina iz agencijske ponude, moguće je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.
Kupac je u obavezi da, u slučaju zaključenja kupoprodaje, isplati posredniku ugovorenu posredničku naknadu- agencijsku proviziju u ugovorenom iznosu, a u skladu sa Ugovorom o posredovanju.
Vaš agent za nekretnine: Dušanka Vučićević, licenca broj 3479, mob: 062... (prikaži broj telefona) .