Dvosoban stan na prodaju, Sajmište, 153.500€, 57m²

153.500 €
2.693 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: kuhinja
- Opremljenost: Namešteno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 360
- 1 lift
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaje se 2.0 stan u NOVOM SADU, SAJMIŠTE površine 57m2. Stan je komplet renoviran i prodaje se namešten. Prelepa ugradna kuhinja, korišćeni vrhunski materijali i oprema. Iz stana se pruža prelep i otvoren pogled na grad. Komotan dnevni boravak pravilnog oblika, hodnik iskorišten sa ugradnim i funkcionalnim plakarom, kupatilo sa prirodnom ventilacijom, spavaća soba sa bračnim ležajem. Stan je okružen zelenilom i parking prostorom. Svi potrebni sadržaji su nadomak stana, Škola, vrtić, marketi, park kao i ostali sadržaji. Odlično je povezan sa svim delovima grada. Stan je uredno uknjižen i postoji mogučnost kupovine stana putem stambenog kredita. Stan zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate.