Dvosoban stan na prodaju, Sajmište, 164.700€, 55m²
Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad
Šifra oglasa: 4zida-1043575Oglas ažuriran: 05.05.2026.

164.700 €
2.995 € / m2
55 m²
2 sobe
5/6 spratova
Stan,NOVI SAD,SAJAM,kv: 55.13, € 164700, ID: 1043575
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 405
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2025.
Opis oglasa
NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...