Dvosoban stan na prodaju, Sajmište, 136.000€, 41m²

136.000 €
3.317 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 360
- 1 lift
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaje se 2.0 stan u NOVOM SADU, SAJMIŠTE površine 41m2 u modernom kompleksu savremenog koncepta. Stan je u izgradnji. Cena stana je sa pdv. Zgrada vrhunskog kvaliteta i opreme. Koristiće se kvalitetnii materijali, stolarija, keramika, podne obloge, sanitarije. Extra lokacija u blizini svih potrebnih sadržaja za život, razne prodavnice, marketi, dom zdravlja kao i ostali sadržaji. Vrhunska povezanost sa ostalim delovima grada. Urbana lokacija, sve na dohvat ruke. Ovaj projekat je renomiranog investitora. Cena stana je sa agencijskom uslugom. Pozovite i obiđite lokaciju. Postanite vlasnik ovog stana.