Jednoiposoban stan na prodaju, Sajmište, 163.630€, 46m²

163.630 €
3.557 € / m2
- Stan u zgradi
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1415
- 1 lift
Opis oglasa
Novi Sad, Sajam - Luksuzan vid stanovanja na odličnoj lokaciji atraktivnoj za život ali i za one kupce koji traže nekretninu kao investiciju. Dodatni sadržaj ovog objekta kao nigde u gradu! U sklopu zgrade nalaze se: recepcija, restoran, sala za sastanke, teretana, sauna, vešeraj... U ponudi stanovi od 35 m2 do 58 m2.
Na samo kilometar od medicinskog fakulteta, par stotina metara od više škola i vrtića, čini ga odličnim za normalno svakodnevno funkcionisanje... U okolini više restorana, banke, pošta, Bulevar oslobođenja... A opet, odlično povezan sa gradskim autobuskim linijama - u blizini linije: 3, 5, 8, 11...
Za kupce prve nekrentine moguć povrat PDV-a. Završetak radova planiran za kraj 2026. godine. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%.
Kontakt:
069... (prikaži broj telefona)