Petosoban stan na prodaju, Sajmište, 473.800€, 149m²

473.800 €
3.180 € / m2
- Podno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatila (3+), terasa
- Opremljenost: Polunamešteno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1085
- 1 garažno mesto
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2021.
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Novi Sad, Banatić - Sajam. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, po strukturi petosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje u novosadskom naselju Banatić, blizu Sajma, Železničke stanice i Lidla. Pozicioniran na prvom spratu, na kome je jedini i zauzima celu etažu, u urbanoj vili u kojoj ima samo četiri stana. Ovaj lep i svetao stambeni prostor izgrađen je upotrebom vrhunskih materijala i opremljen nameštajem prve klase od koga bi po dogovoru deo nameštaja mogao da ostane. Odlikuju ga komfor, obilje dnevne svetlosti i funkcionalan raspored. Čine ga dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, odvojen spavaći blok koji čine četiri spavaće sobe, dva kupatila i odvojen toalet, ostava. Postoji mogućnost kupovine garaže od 18m2 i dva parking mesta. Video nadzor, podno grejanje kao i sistem grejanja i hlađenja ´fan coil´. Uknjižen. Useljiv po dogovoru. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)