Četvorosoban stan na prodaju, Karađorđeva, 227.889€, 74m²

227.889 €
3.080 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- U izgradnji
- Nije uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
Opis oglasa
Agencijski ID: 129725, IV/, u izgradnji. Na prodaju odličan četverosoban stan73,99m2 u izgradnji. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor. Useljiv početkom 2027 godine. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021... (prikaži broj telefona) • 060... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs